Наши цены

Текущие задачи

Black Friday

Закажите сегодня любую услугу ( проектные или монтажные работы ) и получиие комплексную скидку до 1000 $.

Розумний термостат TC100.2 от Вosch

Індивідуальне керування температурою.

Виявлення присутності
Регулятор реєструє, коли ви знаходитеся вдома, і автоматично налаштовує опалення відповідно до вашого щоденного режиму — вам не потрібно більше нічого робити. Опалення працює тільки тоді, коли вам це дійсно потрібно. Економія енергії може бути такою легкою!

Погодозалежне керування опаленням.
Крім ручного налаштування кімнатної температури, ви можете також вибрати режим керування опалювальною системою за температурою зовнішнього повітря та автоматичне визначення температури нагріву. Якщо датчика температури зовнішнього повітря немає, розумний термостат використовує дані про погоду для поточного місцеположення з Інтернету, забезпечуючи тим самим потрібну температуру, а також більш ефективну роботу нагріву – відповідно до температури зовнішнього повітря.

Індивідуальні параметри для кожного приміщення.
21 °C у вітальні, 24 °C у ванній кімнаті та 18 °C у спальні — з Logamatic TC100.2 можна легко регулювати температуру окремо у кожній кімнаті. Ви просто вводите бажану температуру для кожної кімнати, цього достатньо. Єдине, що потрібно з додаткової техніки, це безпровідні термоголовки радіаторів Bosch.

Привабливий і практичний з функцією підсвічування Ambient Light.
Logamatic TC100.2 підтримує зв’язок не лише через додаток, але й через підсвітку. Як тільки ви надішлете в систему опалення команду нагрівання, щоб збільшити температуру, вона засвітиться на одну секунду помаранчевим, а якщо оберете зменшення — синім. Якщо ви вийдете з будинку, зелена лампочка засвітиться на одну секунду, щоб показати, що опалення автоматично перемкнулося в режим енергозбереження. Червоне світло означає, що в системі опалення виникла помилка. Якщо все працює нормально, підсвічування залишається вимкненим.

Якщо , Ви зацікавленні раціонально використовувати тепло та свої кошти , то ми залюбки інтегруємо Вам цю систему.

Система канализации из беседки.

Была выполнена система водоотведения от мойки в зоне барбекю, с помощью дренажного насоса.

Одна акция закончилась,другая началась.

Шановні відвідувачи , наша акція з електромонтажу закінчилась. Зараз починаеться інша акція з монтажу опалення (проектні роботи, а також встановлення одного радіатору в подарунок). Звоніть, пишіть ,звертайтеся. 066-240-75-06

Акция!!! Электромонтаж в Киеве.

Предлагаем услуги по монтажу электропроводки и установки выключателей и розеток , а также монтаж щитов с гарантией и сервисными работами. Проектные работы в подарок. Также комплектуем объект по оптовым ценам:

ВВГ НГ 3х1,5 ЗЗЦМ- 14грн/м

ВВГ НГ 3х2,5 ЗЗЦМ -19 грн/м

Монтаж кондиционеров.

В этом , на первый взгляд , простом и рутинном деле зачастую возникают вопросы по размещению блоков , доступу к ним, аккуратному монтажу, связанному с проходом через наружную стену (со всеми вытекающими последствиями). Наши компания не ставит целью взять скоростью и количеством монтажей , а основной приоритет это обстоятельность и аккуратность. Обращайтесь .

Продолжаем монтаж топочной 99 кВт.

Так получается обвязка гребёнки на контура радиаторного отопления, теплого пола, вентиляции и бойлера…

Теплый пол и радиаторы.

Гидроизоляция узлов ввода коммуникаций.

Место ввода коммуникаций сквозь ленту фундамента необычайно ответственный узел для любого сооружения. Мы предлагаем решение , которое обезопасит Ваш объект от возможных протечек из-за негерметичности узлов ввода.

Начало монтажа топочной 99кВт

Приступаем к монтажу топочной на базе конденсационного котла Будерус.